datadisky k TS1

9. dubna 2008 v 19:49 | lenushiq |  ♥TS1-datadisky♥
  • táák a teraz ešte aj niečo o datadiskoch k the sims1-------taktiež klik na celý článok xixi

On Holiday: Vezměte vaše Simy tam kde ještě nebyli - na rodinnou dovolenou. Ať už těžce pracovali nebo pařili, rozhodně si zaslouží odpočinek. Ostrov dovolených je plný různých prostředí - slunečná pláž, zasněžené hory i lesní tábor. Můžete jít na kolotoč nebo na sjezdovku, postavit sněhuláka nebo hrad z písku a přívézt si domů spoustu suvenýrů. Tak na co čekáte? Vemte svoji rodinu na životní dovolenou ve stylu Simů.
Makin Magic: Pozor! Využijte nadpřirozených sil a kouzlete hravými nebo škodolibými úmysly. S novými magickými schopnostmi dostanete ještě více jak 175 nových předmětů nové karnevalové prostředí a nové postavy. Tento datadisk je největší ze všech a přináší i další novinky. Pomocí kouzel můžete oslnit své přátele a milé, naštvat otravné sousedy a nebo si přikouzlit lásku oblíbeného sima. Ale pokud si nedáte pozor kouzlení se může obrátit proti vám.
Hot Date: Hráči mohou poslat na rande své vlastní Simy nebo zkusit štěstí se seznamkou obsaženou ve hře. Domluvte si schůzku v centru města na vzrušujících a romantických místech, které si hráč může vyvořit. Je možné vše, od večeře při svíčkách, skleničky u baru až po rande v parku. Jakmile váš Sim potká ten pravý protějšek, začíná teprve ta správná konverzace. Simové mohou nyní flirtovat a koketovat v novém Simovském světě o nových a různorodých zájmech. To že je Sim zábavný a zařídí fascinující schůzku ho přiblíží k polibku na dobrou noc a možná ještě něčemu víc!
Hous Party
Datatdisk obsahuje 3 nové architektonické styly a tucty nových předmětů, rozhodněte se, že je čas uklidnit vaše Simíky, zatancovat si na venkovské tancovačce nebo se vlnit v tropické luau. Postavte taneční parket pro Simíky a sledujte jak udržují rytmus, který jim pouští DJs. Najměte číšníky, kteří budou udržovat punčovou mísu a stůl s občerstvením plné. Kupte mechanického býka a pozorujte jak Simíci jezdí a padají. Nebo uspořádejte kostýmní bál s výběrem úchvatných nových šatů. Roztančí vaše párty Simíky nebo to bude totální propadák? Považujte to za oficiální pozvánku na House Party!
a cheatů z předchozích datadisků funguje i zde.
Superstar
Nový datadisk ke nejprodávanější hře na PC všech dob zavede Simíky na hvězdnou dráhu. Celebrity musí životní styl přizpůsobit své slávě - musí si najmout PR magažera, maskérku, dávat si pozor na paparazzi a občas vystupovat v televizi, aby byli pořád na očích veřejnosti. Město "Studio Town", kam je hra zasazena, nabízí široké uplatnění ve světě filmu, hudby nebo módy.
Living Large
Tento datadisk usnadňuje simíkům život. Například je tam džin,který vám může dát peníze,vířivku,domácí kino nebo kulečník, ale také vám může zapílit postel nebo udělat potopu. Další věc, která usnadňuje simíkům život, jsou lektvary. Uvaříte si lektvar a když ho vypijete, tak vám může dát přítele nebo může rozeštvat vaši postavu třeba s milencem/milenkou.Také vám může vylepšit třeba Social, Hygienu a Sleep. A vůbec je tam spoustu novích věcí a i oblečení.Tento datadisk se mi docela líbí a doufám, že z mého popisu se vám také zalíbil.
Unleashed- v tomto datadisku,vám pribudnú zvierata-ako sú psi,mačky,papagáje či korytnačky...užite si ich
Vacation- Už len ten názov hovori za všetko "Vacation".....Ano odteraz možte chodit s vašími simíkmi na dovolenku.....Tak im doprajte trochu oddychu...
Deluxe- trochu luxusu neuškodí ani simíkom......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama